DAIKIN VRV´LER DE EUROVENT SERTİFİKALI OLDU

DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

DAIKIN VRV´LER DE EUROVENT SERTİFİKALI OLDU

Üretimini yaptığı pek çok cihaza Eurovent sertifikası almayı başaran Daikin, VRV sistemlerinin performansını da onaylattı. İklimlendirme sektöründe müşteri güvenini simgeleyen Eurovent sertifikası ile Daikin’in cihazlarında beyan ettiği performans dereceleri doğrulanmış oldu.

Daikin, mucidi olduğu ve sürekli geliştirdiği VRV sistemler için açıkladığı tüm değerleri Eurovent sertifikası alarak doğruladı. Tüm alanlarda tek bir dış üniteden ısıtma, soğutma ve havalandırma hizmeti verebilen VRV Sistemler’in mucidi olan Daikin, Eurovent sertifikası almaya hak kazanarak bu cihazların kalite ve güvenilirliğini onaylattı.

İklimlendirme ve soğutma ürünlerinin Avrupa ve uluslararası standartlara göre performans derecelendirmesini onaylayan Eurovent sertifikası, müşteri güveni açısından büyük önem taşıyor.  Ticari projelerin bir numaralı tercihi olan VRV sistemler için açıklanan performans derecelendirmesi ve kalitesinin doğruluğunu sertifikalandıran Daikin, sektörünün öncü ve yenilikçi markası olarak Eurovent gibi güven tesis eden çalışmalara büyük önem veriyor. VRV sistemler, ISO 9001 kalite yönetim sistemi, ISO 14001 çevre yönetim sistemi ve OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi sertifikasına sahip olan Daikin üretim tesislerinde, modern teknoloji imkanlarını kullanan kalifiye personel tarafından üretiliyor ve kontrol ediliyor.

Daikin VRV Üniteleri artık Eurovent sertifikalı

EUROVENT SERTİFİKASI NEDEN ÖNEMLİ?

Avrupa’da bağımsız bir kuruluş olarak görev yapan ve üretici firmalar tarafından yayımlanan teknik özellikler tablolarını sertifikalandıran Eurovent, iklimlendirme sektörü için büyük bir önem taşıyor. Oldukça detaylı ve zorlu bir sürecin sonunda alınabilen Eurovent sertifikası, ürün performansının Avrupa ve diğer standartlarla eş değerde olup olmadığını gözlemliyor. Bu sertifikayla birlikte firmalar, ürünleri için yayınladıkları teknik belgelerde yer alan bilgilerin (ses seviyesi, hava debisi vb.) doğru olduğunu onaylamış oluyorlar. Eurovent sertifikası alan firmalar, ürünlerinin bağımsız kontrol edilebileceğini kabul etmiş oluyor. Bağımsız örnekler alınarak yapılan testlerin sonucunda elde edilen sonuçlar, yayınlanan değerlerle aynı çıkmadığı takdirde Eurovent sertifikası verilmiyor, verildiyse bile iptal ediliyor. Eurovent logosu olan ürünler, üretici firmanın yayınladığı tüm özelliklerin doğru olduğunu garanti ediyor.

Diğer Haberler

Web Tasarım IDS