DAIKIN TÜRKİYE HOVAL ÜRÜNLERİNİ TANITTI

DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Buckingham Sarayı'nın kazanı Hoval, Daikin ile Türkiye pazarında büyümesini sürdürüyor.

 DAIKIN TÜRKİYE HOVAL ÜRÜNLERİNİ TANITTI

İklimlendirme sektörünün Japon devi Daikin, Türkiye’de 10 yıldır distribütörlüğünü yaptığı Hoval ürünlerini Daikin Akademi’de sektöre tanıttı. Daikin ve Hoval yöneticileri, Hoval ürünlerinin özelliklerini mühendis ve yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda katılımcılarla paylaştı.

 

İklimlendirme sektörünün dünya devi Daikin, Türkiye’de soğutma sektöründe yakaladığı başarıyı Hoval kazanları ile merkezi ısıtma sektöründe de yakalayarak, Türkiye’deki ısıtma pazarında güçlü bir oyuncu olmayı hedefliyor. Daikin Türkiye, enerji tasarrufu ve çevrenin korunmasını temel alarak, İngiltere, İtalya, Avusturya ve Slovakya’daki fabrikalarında ileri teknolojisiyle üretim yapan Hoval ile 10 yıldır işbirliğini sürdürüyor.

 

DAIKIN TÜRKİYE HOVAL ÜRÜNLERİNİ TANITTI

Daikin Türkiye Akademi binasında 4 Mart’ta yapılan toplantı, sektörden yatırımcılar, mimarlar ve mühendislerinin katılımıyla gerçekleşti. Daikin Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Zeki Özen, Hoval Bölge Müdürü Marcel Lippuner ve Daikin Isıtma Bölüm Müdürü Ercan Uzundurugan’ın konuşmalarıyla başlayan toplantı, uygulamalı ürün salonunda ürünlerin tanıtımı ile devam etti. Hoval kazanlarıyla, toplam büyüklüğü 1.75 milyar euro dolayında olan Türkiye ısıtma pazarına iddialı giren Daikin Türkiye, merkezi ısıtma pazarında Hoval'in farklı teknolojileri ve sistem çözümleri ile önemli bir boşluğu doldurmayı amaçlıyor. Daikin Türkiye’de, Hoval’in duvar tipi yoğuşmalı kazanları, entegre brülörlü yer tipi yoğuşmalı kazanları, çelik kazanları, endüstriyel büyük kapasiteli sıcak su ve kızgın su kazanları, buhar kazanları, boylerleri, hava apareyleri, güneş enerjisi sistemleri ve ısı pompalarının satışını yapıyor. 

 

Daikin Buckingham Sarayı'nın kazanları ile iddialı

 

Hoval kazanları, üstün özellikleri nedeniyle, başta dünyanın en önemli tarihi yapılarından Buckingham Sarayı olmak üzere, İngiltere'nin ünlü tiyatro ve sanat merkezi National Theatre ve Wembley Stadyumu gibi seçkin projelerinde tercih edildi. Daikin Türkiye, Türkiye’nin dışında, Kuzey Irak, Azerbaycan, Türkmenistan gibi farklı ülkelerde de Hoval ürünlerinin satışını yapıyor. Böylece Daikin, Hoval ile dünyanın farklı ülkelerinde de işbirliği yapıyor. 

 

DAIKIN TÜRKİYE HOVAL ÜRÜNLERİNİ TANITTI

Hoval kazanları dünyada özellikle; farklı kazan teknolojileri, kompakt dizaynları, yüksek su hacimleri, uzun ömürlü olması, patentli alufer eşanjör yapısı, yüksek verimleri, kazan kontrol sistemleri, düşük nitrik oksit (NOx) ve ve karbonmonotsit (CO) salınımları ve yeşil binalarda kullanılmaya uygun özellikleri ile tanınıyor. Hoval ürünleri, yüksek teknolojili ve uzun ömürlü olmasının yanında Hoval’in verdiği sistem mühendisliği hizmeti nedeniyle seçkin projelerde tercih ediliyor. Kazan satışının yanında, yaygın eğitim çalışmalarıyla uzmanlar yetiştiren Daikin Türkiye, geniş uzman kadrosuyla tesisatla ilgili mühendislik hizmeti de veriyor.

 

Yüksek verimli ve uzun ömürlü olmaları ve yaygın teknik destek nedeniyle Hoval ürünlerini hastane, otel, alışveriş merkezi, konut ve ofis projeleri tercih ediyor. Özellikle, "Yeşil Bina Sertifikasyon" sistemleri Leed ve Breeam gibi yeşil bina sertifikası almak isteyen projelerde Hoval ürünleri önemli avantajlar sunuyor.  Daikin Türkiye, fabrika projelerinde hava apareyleri ile de öne çıkan Hoval ürünleriyle, özellikle buhar kazanı ihtiyaçlarında müşterilerine sunduğu komple sistem çözümü ile farklı avantajlar sağlıyor.

Diğer Haberler

Web Tasarım IDS