TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KARMA PROJESİNİN RADYATÖR TERCİHİ AIRFEL OLDU

DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Tema İstanbul, Daikin Isı Grubu’nun güçlü markası Airfel’i tercih etti.
 

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KARMA PROJESİNİN RADYATÖR TERCİHİ AIRFEL OLDU

Türkiye’nin en büyük karma projesi Tema İstanbul, ısıtma ihtiyaçlarının çözümünde Daikin’i tercih etti.  Tema İstanbul projesinde, yüksek ısı verimliliği ve kullanılan boya teknolojisi tam bir çevre dostu olan Airfel Panel Radyatör ve Airfel Krom Havlupan kullanıldı.
 

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KARMA PROJESİNİN RADYATÖR TERCİHİ AIRFEL OLDU

İklimlendirme sektörünün lider markası Daikin, Türkiye’nin prestijli projeleri arasındaki yerini alan Tema İstanbul’un da tercihi oldu. Türkiye’nin en büyük karma projesi olan Tema İstanbul sakinleri ısınma ihtiyacını Daikin Isı Grubu’nun güçlü markası Airfel panel radyatörler ile karşılayacak. Bu ay itibariyle yaşamın başladığı Tema İstanbul, doğa dostu Airfel Panel Radyatör ile ısınma konforu yaşayacak.

Mesa, Artaş, Öztaş ve Kantur-Akdaş Ortak Girişim Grubu’nun hayata geçirdiği Tema İstanbul, İstanbul Halkalı’da yükseliyor. 1 milyon 500 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Tema İstanbul’da, konutların yanı sıra eğlence alanları, spor alanları, fitness merkezi, sauna, alışveriş alanları, yüzme havuzu ve buhar odası gibi sosyal alanlar da yer alıyor. Bu sosyal imkanlara ek olarak Türkiye’nin ilk ve en büyük uluslararası temalı eğlence parkı olan Tema Word İstanbul da yer alıyor. Yazgan Tasarım Mimarlık imzası taşıyan Tema İstanbul Showroom peyzaj düzenlemesi Avrupa'nın önemli gayrimenkul ödüllerinden biri olan “International Property Awards”da, “Ticari Yapılar İçin Peyzaj Tasarımı” kategorisinde 5 yıldızla “Highly Recommended” ödülünü aldı.

12 YIL GARANTİLİ AİRFEL PANEL RADYATÖR

12 YIL GARANTİLİ AİRFEL PANEL RADYATÖR

Ekonomik ve ekolojik özellikleri ile öne çıkan Tema İstanbul, mükemmel konfor için Daikin ısıtma ürünlerini tercih etti. Toplamda 30 bloktan oluşan ve 5.000 konut, AVM, okul ve Tema parkı içeren Tema İstanbul’da 20.000 adet Airfel Panel Radyatör ve 6.300 adet Airfel Krom Havlupan kullanıldı.

Zirkonium ve kataforez boya teknolojisi sayesinde korozyona ve darbelere karşı daha dayanıklı olan Airfel Panel Radyatörler, çevre dostu özellikleri ile öne çıkıyor.

Tema İstanbul, 12 yıl garantisi olan Airfel Panel Radyatörler ile sakinlerine uzun süre bu konforu sürme imkanını da sunuyor

Diğer Haberler

Web Tasarım IDS