DAIKIN’DEN KAVURUCU SICAKLARDAN KURTULMAKTA GECİKENLERE SERİNLETİCİ DESTEK

DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Daikin kavurucu sıcaklarda serinleme kolaylığı için indirim kampanyasını uzattı.
Kavurucu sıcaklardan bunalanlara Daikin'in serinletici indirim dalgası sürüyor.

DAIKIN’DEN KAVURUCU SICAKLARDAN KURTULMAKTA GECİKENLERE SERİNLETİCİ DESTEK

İklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin, müşterilerinin bunaltıcı bir türlü kurtulamayanlara destek için indirim kampanyasının sınırlarını genişletti. Daikin, Emura II, Tegora ve Shira ile başlattığı indirim kampanyasını, en son ürünü Miyora klimayı da ekleyerek, 15 Ağustos’a kadar uzattı.

 

Daikin, üstün teknolojili ve enerji tasarruflu klimalarını tüketici ile buluşturmak amacıyla yeni sezona girerken başlattığı yüzde 25’e varan indirim kampanyasına iki hafta daha ekledi. İleri teknoloji ve enerji verimliliği gelişmiş teknolojisi ve sektörün en üst segmentinde yer alan klima modelleri ile kullanıcılarına enerji verimliliği yüksek, konforlu bir iklimlendirme sunan Daikin, “Daikin’de yüzde yüz serinlik yüzde 25’e varan indirimle” sloganıyla kavurucu sıcaklardan kurtulmak isteyenlere çok önemli bir indirim fırsatı sunuyor.

 

İklimlendirme konforu yaşamak isteyen herkesi klima sahibi yapmak isteyen Daikin, 15 Ağustos 2015 tarihine kadar sürecek olan yüzde 25 indirim kampanyasına, en beğenilen modellerinden Tegora, Shira ve yeni Emura II split klima modellerinin yanında en son modeli Miyora klimayı da ekledi.

 

Daikin yeni kampanya ile ayrıca, yaz hazırlığına başlayan Garanti Bonus Card sahiplerine hem indirim hem de taksit olanağı sunuyor. Garanti Bonus Card sahipleri 15 Ağustos 2015 tarihine kadar Daikin Tegora, Shira ve yeni Emura II split klimalar ve Miyora klimaya peşin fiyatına 9 taksit ile sahip olabiliyor.

DAIKIN KLİMA INDIRIM

Diğer Haberler

Web Tasarım IDS