KULLANICILAR TALEP ETTİ, DAIKIN TÜRKİYE İÇİN ÖZEL KLİMA TASARLADI

DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Daikin Eye ile modunuzu tek bakışta öğrenin

Daikin’in yeni kliması MiyoraKullanıcılarına 4 mevsim iklimlendirme konforu sunan Daikin’in yeni kliması Miyora, “Daikin Eye” ayrıcalığı ile hangi modda çalıştığını kullanıcılarına “bir bakışta” hatırlatıyor. Türkiye için özel olarak tasarlanan Miyora, parlak dış yüzeyi, yuvarlak hatları ve ince tasarımı ile tüketicinin taleplerini yansıtıyor.


Yazın serinleten, kışın ısıtan iklimlendirme çözümleri ile kullanıcılarına 4 mevsim klima konforu sunan Daikin, tüketici beklentileri doğrultusunda ürün gamını genişletmeye devam ediyor.  İklimlendirme sektörünün lider kuruluşu Daikin, Türkiye’deki kullanıcılarının talepleri doğrultusunda ürün gamına konut tipi klima Miyora serisini ekledi.

Türkiye için özel olarak tasarlanan Miyora, tasarımı kadar “Daikin Eye” özelliği ile de dikkat çekiyor. Tüm Daikin inverter klimalar gibi yüksek performansı, gereken en az enerji düzeyiyle sağlayan yeni nesil klima Miyora, her iklimde ideal ortam şartlarına ulaşırken, hangi modda çalıştığını da “bir bakışta” hatırlatıyor. Tüketici tercihine uygun olarak mat kristal beyaz şık tasarımıyla Miyora Seasonal’ın, tek tuş ile otomatik ısıtma - soğutma seçimi yapan “Otomatik Mod”u da bulunuyor.

Daikin’in yeni kliması MiyoraTüketici talebi anketlerinin sonuçlarına göre tasarlanan Daikin Miyora Seasonal serisi, yumuşak ve belirsiz hatlı görünümü ile bulunduğu duvar ile bütünleşirken, tasarımını destekleyen “gizli bakır boru bağlantı noktası” ile de fark yaratıyor. Bu özelliği sayesinde Miyora’ya ekstra aksesuara ihtiyaç duyulmadan ünitenin sağından veya solundan bakır boru bağlantısı yapılabiliyor ve kullanılmadığında tasarımı etkilemeksizin gizli kalabiliyor.

Inverter teknolojisi sayesinde ne zaman çalışması ve ne zaman durması gerektiğini kendisi anlayan Miyora, tüm modellerinde ısıtma ve soğutmada A+ enerji verimliliği sunuyor ve non-inverter klimalara oranla yüzde 50’ye varan tasarruf sağlayabiliyor. Elektrik kesintilerinin ardından “otomatik çalışmaya başlama” özelliği bulunan Miyora, “güçlü” özelliği ile de, özel tasarım kumandası üzerinden aktive edildikten sonra 20 dakika boyunca soğutma ya da ısıtma performansını maksimuma çıkarıyor ve istenen sıcaklığa hızlıca ulaşılmasını sağlıyor. Miyora’nın “ECO+” modu ise, kumanda üzerinden aktive edildiğinde sıcaklığı otomatik olarak tasarruflu bir düzeye getiriyor ve böylece aşırı ısıtma veya soğutmayı önlüyor.

Yüksek verimliliğe sahip Daikin patentli swing kompresörü bulunan Miyora’nın iç ünitesinin yatay kanatları otomatik olarak aşağı yukarı salınım yaparak havanın oda içinde homojen dağılımına yardımcı oluyor ve yatay kanatlar salınım sırasında istenen pozisyonda sabitlenebiliyor. 

Diğer Haberler

Web Tasarım IDS