DAIKIN KLİMALARDA YÜZDE 35´E VARAN YIL SONU İNDİRİM KAMPANYASI

DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

KIŞI SICAK, YAZI SERİN GEÇİRMEK İSTEYENLERE DAIKIN’DEN MUHTEŞEM KAMPANYA

KIŞI SICAK, YAZI SERİN GEÇİRMEK İSTEYENLERE DAIKIN’DEN MUHTEŞEM KAMPANYA
Daikin yüzde 35’e varan indirimle içinizi ısıtacak.

İklimlendirmenin uzman markası Daikin, kışı sıcak geçirmek ve yazı serin serin karşılamak isteyenleri mutlu edecek bir kampanya başlattı. Daikin’in üstün teknoloji ve enerji verimliliğine sahip cihazları ile iklimlendirmede tasarruf ve konfor arayanları buluşturacak 2015 yıl sonu kampanyası, 31 Aralık tarihine kadar yüzde 20+15’e varan indirimler sunuyor.


Dünya iklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin, kış sezonunu sadece geniş bir ürün gamı ile değil, müşterilerini mutlu edecek indirimlerle karşıladı. Üstün teknolojik özelliklere sahip klimaları ile dört mevsim iklimlendirme konforu sunan Daikin, 2015 yılını yüzde 20 + yüzde 15’e varan bir indirim kampanyası ile uğurluyor.

KIŞI SICAK, YAZI SERİN GEÇİRMEK İSTEYENLERE DAIKIN’DEN MUHTEŞEM KAMPANYAKış aylarında ısıtma konforunun klima ile kesintisiz olarak sağlanabileceğine dikkat çekmek amacıyla başlatılan kampanya Daikin’in en beğenilen 5 modelini kapsıyor. Bir yandan enerji tasarrufu yapıp, diğer yandan kışı sıcak, yazı serin serin yaşamak isteyenler Daikin’in 2015 yıl sonu indirim kampanyasından 31 Aralık tarihine kadar yararlanabilecek.

Daikin’in sezonsal verimlilik kriterlerine göre üretilen Kaira, Tegora, Miyora, Shira ve Emura split klima modellerine yüzde 35’e varan indirim uyguluyor. Yapı Kredi WorldCard sahiplerine hem indirim hem de taksit olanağı sunan Daikin, bu avantajdan yararlanmak isteyenleri 9 taksit veya 2 ay erteleme ile klima sahibi yapıyor.

KIŞI SICAK, YAZI SERİN GEÇİRMEK İSTEYENLERE DAIKIN’DEN MUHTEŞEM KAMPANYA

Diğer Haberler

Web Tasarım IDS