DENİZ İSTANBUL RADYATÖR TERCİHİNİ DAIKIN ISI GRUBU MARKASI AIRFEL’DEN YANA YAPTI

DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

DENİZ İSTANBUL RADYATÖR TERCİHİNİ DAIKIN ISI GRUBU MARKASI AIRFEL’DEN YANA YAPTIİstanbul’un en büyük sahil kasabasına 12 yıl garantili Airfel panel radyatör.
İstanbul Beylikdüzü’nde yükselen ve İstanbul’un en büyük sahil kasabası olarak konumlanan Deniz İstanbul, radyatör tercihini Airfel’den yana yaptı. Deniz İstanbul Mercan Konakları’nda yüksek ısı verimliliği ve kullanılan boya teknolojisi tam bir çevre dostu olan 1.850 adet Airfel Panel Radyatör kullanıldı.


Keleşoğlu Holding’in az katlı apartman konsepti ile tasarlanan Deniz İstanbul projesinin ilk etabı olan Mercan Konakları’nda Airfel panel radyatörleri tercih etti. 2017 yılının son çeyreğinde tamamlanması planlanan projenin içerisinde kafe-restoran, mağaza, su sporları merkezi, kumsal, açık ve kapalı yüzme havuzu gibi birçok aktivite alanı yer alıyor.

Beylikdüzü’nde toplamda 1 milyon metrekare üzerinde yükselen Deniz İstanbul projesinin ilk etabı olan Mercan Konakları 122 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor. İstanbul’un en büyük sahil kasabası olarak tasarlanan Deniz İstanbul projesi Mercan Konakları etabı ile sakinlerine "Teras Bahçe" ve "Balkon Bahçe“ alternatifleri ile konak içinde müstakil bahçe ayrıcalığı sunuyor.
 

DENİZ İSTANBUL RADYATÖR TERCİHİNİ DAIKIN ISI GRUBU MARKASI AIRFEL’DEN YANA YAPTI12 YIL GARANTİLİ PANEL RADYATÖR

Mercan Konakları’nda doğa ile iç içe bir hayat sunan Deniz İstanbul, mükemmel konfor için Daikin ısıtma ürünlerini tercih etti. İlk etabı 2017 yılının son çeyreğinde ve ikinci etabının 2018 yılının ilk ikinci çeyreğinde tamamlanacak olan Mercan Konakları’nda 1.850 adet Airfel Panel Radyatör kullanıldı. TS EN 442 normuna uygun olarak Avrupa'nın en modern tesislerinde, 12 yıl garantili olarak üretilen Airfel Panel Radyatörler, yüksek ısı verimliliğinin yanı sıra farklı yükseklik ve uzunluk seçenekleri ile her türlü ihtiyacı karşılıyor. Çinko fosfat kaplama ve kataforez boya teknolojisi sayesinde korozyona ve darbelere karşı daha dayanıklı olan Airfel Panel Radyatörler, çevre dostu özellikleri büyük beğeni topluyor.

Diğer Haberler

Web Tasarım IDS