SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN ALTERNATİF HEDİYE ARAYANLARA DAIKIN’IN BİR TAVSİYESİ VAR

DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN ALTERNATİF HEDİYE ARAYANLARA DAIKIN’IN BİR TAVSİYESİ VAR14 Şubat’ta havanızı değiştirin, aşkınızı tazeleyin.
14 Şubat Sevgililer Günü için alternatif hediye arayanlara iklimlendirme sektörünün öncü markalarından Daikin, farklı bir öneri sunuyor: Günümüz şehirlerinin en önemli sorunlarından biri olan temiz ve kaliteli hava ihtiyacı için geliştiren yeni nesil bir hava temizleme cihazı! Böylece sevdikleriniz Streamer teknolojisi ile temiz hava solurken, yaşam kaliteniz de artacak.


14 Şubat Sevgililer Günü’nde, sevgilinize olan aşkınızı bir hediye ile taçlandırmak istiyorsunuz, ancak klişelerin de dışına çıkmak istiyorsunuz. Öyleyse bir hava temizleme cihazı alarak hem farkınızı gösterebilir hem de sevdiğinizin hayatında bir fark yaratabilirsiniz.

Biliyorsunuz, özellikle kış aylarında temiz havaya artan ihtiyacımız, yaşam kalitemizi yakından ilgilendiriyor. Temiz ve kaliteli bir hava solumak, sağlığımızdan yaşam alanlarımızın konforuna kadar hepimizi etkiliyor.  İşte bunun için Daikin, geliştirdiği hava temizleme cihazları ile temiz ve kaliteli hava solumamızı sağlayarak, sağlıklı ortamlar oluşmasını sağlıyor.

14 Şubat’ta havanızı değiştirin, aşkınızı tazeleyin.Sevgililer Günü’nde alternatif bir hediye ile sürpriz yapmak isteyenler, Daikin’in ileri teknolojili hava temizleyicisi MC70L ile sevdiklerine sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanı sağlayabilir. Faaliyet gösterdiği 145 ülkede hem çevreye karşı saygılı hem de son teknolojiyi barındıran ürünleri ile tanınan Daikin'in geliştirdiği MC70L hava temizleyici; kullanım kolaylığı ile beğeni topluyor.

Yüksek enerji verimliliği, ultra sessiz çalışma sistemi, çocuk kilidi, ekran ayarı, uzaktan kumandası, polen modu, uyku modu ve zamanlayıcı gibi birçok özelliğe sahip olan MC70L hava temizleyici, şık tasarımı ve taşınabilirliği ile her türlü ortama uyum sağlıyor. Geliştirilen 5 filtreli sistemle ekonomik çalışan MC70L hava temizleyicilerde, 10 yıl boyunca filtre değiştirmenize gerek kalmıyor.

Uzun araştırmalar sonucunda geliştirilen ‘streamer’ teknolojisi ile alerjenleri ve zararlı bakterileri ayrıştırarak yaşanılan ortamın hava kalitesini yükselten MC70L, hava temizleyiciler segmentinde yeni bir standart oluşturuyor.

Diğer Haberler

Web Tasarım IDS