DAIKIN´DEN BİR YENİLİK DAHA TÜRKİYE´NİN İLK KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ DİJİTAL KAMPANYASI

DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Evimizin kraliçelerine Daikin’den dijital hediye.
İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Daikin, Anneler Günü için özel bir video çalışması hazırladı. www.obirkralicedir.com web sitesinde yer alan Anneler Günü Şarkısı’nı saniyeler içinde fotoğraf ve isim ile kişiselleştirebilen kullanıcılar, hazırladıkları video’ları dilediği sosyal medya hesabından annesine armağan edebiliyor.


Anneler Günü’nü kutlamaya hazırlandığımız 14 Mayıs Pazar günü öncesinde, Daikin anneler için sürpriz bir çalışmaya imza attı. Anneler Günü için özgün ve eğlenceli bir ‘Anneler Günü Şarkısı’ hazırlayan Daikin, bu şarkıyı Türkiye’de en yaygın kullanılan 2 bin kadın ismiyle seslendirip çoğalttı. Kullanıcılar isme özel olarak hazırlanan bu şarkılardan istediğini seçip, armağan etmek istediği annenin fotoğrafını ekleyerek, online video oluşturup paylaşabiliyor.

Kullanıcılar www.obirkralicedir.com adresindeki örnek video’yu izleyip kendi kişiselleştirilmiş video’larını ücretsiz olarak hazırlayabiliyor. Saniyeler içinde annesinin fotoğrafını yükleyip, listeden ismini seçerek kendi video’sunu oluşturan kullanıcılar, dilediği sosyal medya hesabından annesine armağanını gönderebiliyor. Kullanıcılar evlerinin kraliçesi anneleri için hazırladıkları bu dijital hediyeyi Facebook ve Twitter gibi mecralardan paylaşabiliyor. Ayrıca mobil uyumlu olan sitede oluşturulan video’lar WhatsApp’dan da gönderilebiliyor.

www.obirkralicedir.com

Diğer Haberler

Web Tasarım IDS