Airfel, İstanbul bayileri ile buluştu

DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

 

Airfel, İstanbul bayileri ile buluştu

 

Dünya iklimlendirme sektörü Daikin bünyesinde faaliyet gösteren Airfel, İstanbul'daki bayileri ile bir araya geldi. Airfel'in yeni ürünlerini tanıtıldığı toplantıda, markanın Daikin çatısı altında büyüyen hedefleri de bayiler ile paylaşıldı.

 

Daikin çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Airfel, İstanbul'daki bayileri ile bir araya gelerek yeni stratejilerini paylaştı. Kısa bir süre önce logosunu yenileyen ve Türkiye çapındaki bayilerinde kapsamlı bir yenileme çalışması başlatan Airfel, Esenler Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen bu yemekli toplantıda, İstanbul'da faaliyet gösteren bayileri ile fikir alış verişinde bulundu.

 

Airfel/Daikın Ürün Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı'na katılarak bir konuşma yapan Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, bir dünya markası olarak Daikin'in başta ihracat olmak üzere ülke ekonomisine olan katkılarına dikkat çekti. 

 

Daikin Türkiye CEO'su Hasan Önder ise yürütülen son çalışmalar hakkında bayileri bilgilendirirken 13 personelle küçük bir işletme olarak faaliyete geçen Airfel'in bugün dünya iklimlendirme sektörünün lideri olan Daikin çatısı altında çok daha büyük hedeflere doğru ilerlediğini anlattı. Daikin Türkiye'nin iddialı hedefleri doğrultusunda Airfel'in 2013'ü yenilenme yılı olarak ilan ettiğine dikkat çeken Önder, "Güvenlik, yüksek verimlilik, tasarruf ve çevre dostu çözümleriyle tüketicinin en çok tercih ettiği kombi markalarının başında gelen Airfel, önümüzdeki süreçte bayileri ile birlikte büyümeye ve gelişmeye devam edecektir." dedi.

 

Airfel, İstanbul bayileri ile buluştu

 

Toplantıda bir konuşma yapan Airfel/Daikin Esenler Ana Bayisi İrem Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Makine Mühendisi Mustfa Kaplan da Airfel markasının kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile öne çıktığını vurguladı.

Diğer Haberler

Web Tasarım IDS