DAIKIN TÜRKİYE YENİ BAYİLERLE BÜYÜYOR!

DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

 

Adana’da 5. Daikin Bayi Adnan Kahveci Bulvarı’nda hizmete girdi.


İklimlendirme sektörünün Japon devi Daikin, Adana’daki beşinci bayisini hizmete açtı. Daikin Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Zeki Özen,  geçen yıl Türkiye genelinde 120 olan Daikin Bayi sayısının 

2013 yılı sonunda 184 adete ulaşacağını açıkladı.

 

 

DAIKIN TÜRKİYE YENİ BAYİLERLE BÜYÜYOR!

 

 

Isıtma ve soğutma sektörünün önde gelen kuruluşlarından Daikin, Türkiye’yi bölgenin üretim ve Ar-Ge üssü yapma hedefi doğrultusunda emin adımlarla ilerlerken, yeni açılışlarla bayi ağını da genişletiyor. Daikin’in Adana’daki beşinci bayi hizmete girerken, Daikin Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Zeki Özen, yıl sonuna kadar bu açılışlara devam edeceklerini açıkladı. 

 

Adnan Kahveci Bulvarı’nda 8 Haziran Cumartesi günü açılan Daikin bayi Daikin Türkiye’nin en son teknoloji split klima modellerinin yanı sıra yeni nesil Sky Air Inverter, Eco-Label ödüllü Altherma Isı Pompaları, VRV Sistemler, hava perdesi ve tüm endüstriyel sistemleri içeren ürün gamı ile hizmet vermeye başladı.

 

DAIKIN KALİTESİ ADANA’NIN HİZMETİNDE

 

Açılış sırasında dünya iklimlendirme devi Daikin’in Türkiye’deki faaliyetleri ve büyüme planı hakkında bilgi veren Daikin Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Zeki Özen, “Daikin faaliyet gösterdiği 162 ülkede toplam 20 milyar doları aşan cirosu ile iklimlendirme sektörünün lideri konumunda. Daikin Türkiye olarak biz de, ülkemizde liderlik yolunda ilerliyoruz. Türkiye’yi bölgenin iklimlendirme üretim ve Ar-Ge üssü yaparken, ülkemizin her köşesinde hizmet veren bir marka olmayı hedefliyoruz” dedi. 

 

Halen Daikin Türkiye’nin CEO’luğunu yürüten Hasan Önder tarafından 1999 yılında kurulan Airfel’in Temmuz 2011 tarihinde Japon iklimlendirme devi Daikin bünyesine katılarak önemli gelişmelere imza attığına dikkat çeken Zeki Özen, sözlerine şöyle devam etti: “Daikin Türkiye olarak yolumuza devam ettiğimiz bu süreçte, 2015 yılı için koyduğumuz 1500 kişilik istihdam ve 500 milyon Euro ciro hedefimiz doğrultusunda hızla büyüdük. Teknolojisi, Ar-Ge’si, ürün ve hizmetleri ile fark yaratan Daikin, satış ve satış sonrası hizmetleriyle de sektörüne değer katmayı hedeflemektedir. Adana’da yaptığımız bu açılış vesilesiyle, Daikin Türkiye’nin kalite anlayışını Adanalılar ile paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyduğumuzu dile getirirken, bu açılışın Türkiye’nin her yerinde hizmet sunma anlayışımızın bir göstergesi olduğunu da vurgulamak isterim.”

 

Daikin Türkiye’nin halen sektörün en geniş ürün gamına sahip olduğunu ve bu doğrultuda Türkiye genelinde yaygınlaşma planını başarıyla uyguladığını vurgulayan Zeki Özen, “2011 yılında 64 olan bayi sayımız, geçen yılın sonunda 120 adete ulaştı. Bu yıl da açılışlarımıza devam ediyoruz, yıl sonuna kadar toplam 57 yeni bayi açışı yapacağız. Böylece 2013 yılı sonunda 9’u Adana ve Çukurova Bölgesi’nde olmak üzere Türkiye genelinde 184 bayiye ulaşmış olacağız” dedi. 

 

DAIKIN TÜRKİYE YENİ BAYİLERLE BÜYÜYOR!

Daikin Türkiye Başkan Yardımcısı Takayuki Kamekawa ise Adana’da yapılan açılışın önemine dikkat çekerek, “Daikin, Türkiye’yi bölgenin üretim ve Ar-Ge üssü olarak konumlandırmıştır. Bu açıdan Adana ve civarındaki faaliyetlerimiz bizim için özel bir önem taşıyor” diye konuştu.

 

Adana’daki beşinci Daikin Bayiisi olarak hizmet vermeye başlayan Disatek Mühendislik’in sahibi Mustafa Ertan Keskin de, Daikin kalitesi ve güvencesi altında Adanalılar’a hizmet vermekten duydukları memnuniyeti dile getirirken, “Disatek Mühendislik olarak Daikin Türkiye’nin split klimadan VRV sistemlere kadar geniş ürün gamında bulunan tüm cihazlarımızlabireysel ve kurumsal müşterilerimizir iklimlendirme ile ilgili ihtiyaçlarına çözüm sunmaya hazırız” dedi.

Diğer Haberler

Web Tasarım IDS