İvana Sert Daikin Reklamında

DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

İvana Sert Daikin Reklamında

Dünya klima uzmanı Daikin yeni reklam kampanyası ile beğeni topluyor. “Bugün Ne Giysem” adlı programın beğenilen jürisi İvana Sert, Daikin reklamında kaprisli bir starı canlandırıyor.

2011 yılında Airfel markasını satın alarak Türkiye’ye güçlü bir yatırım yapan Daikin, yeni reklam kampanyasıyla büyük beğeni topluyor. Dünya klima uzmanı Daikin reklam kampanyasında markanın özelliklerine ve vaatlerine Eskimo karakteri ile vurgu yapıyor.

Kampanyanın ilk filminde ünlü mankenİvana Sert’te Eskimo karakteri ile birlikte kamera karşısına geçti. Reklam senaryosunda kaprisli bir süper starıcanlandıran İvana Sert, elindeki dondurmanın erimesinden şikayet ederken çözüm Daikin klima sayesinde bulunuyor.

Yayına girdiği andan itibaren büyük ilgi toplayan Daikin’in yeni reklam filmi, Alametifarika tarafından 5 günde çekildi. Jingle’ının bestesi ve seslendirmesi Nil Karaibrahimgil tarafından yapılan reklam filminin yönetmenliğini ise Özer Feyzioğlu üstlendi.Künye:
Yapım şirketi: Traffic Film
Yönetmen: Özer Feyzioğlu
Post Production: Filimişleri
Reklam ajansı: Alametifarika
Alametifarika ekibi: Emrah Karpuzcu, Kenan Ünsal, Melda Doyduk, Kerem Çar, Çağrı Ark, Berkay Tahmaz, Sertuğ Alptekin, Başar Sarıkaya
Müzik: Nil Karaibrahimgil
Müzik Düzenleme: jingle house
Medya Ajansı: Cereyan Medya
Mecralar: Tv, radyo, basın, açıkhava

Diğer Haberler

Web Tasarım IDS