AIRFEL INTEGRITY PLUS KOMBİ KULLANIM KONFORUNDA YENİ BİR ÇIĞIR AÇIYOR

DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

 

Kombini ihtiyaçlarına göre programla doğalgaz tüketiminden tasarruf sağla

 

AIRFEL INTEGRITY PLUS KOMBİ Daikin üretim felfesefi (PDS) ile Türkiye’de üretilen ilk kombi ailesi Integrity’nin ikinci üyesi Airfel Integrity Plus, konfor ve tasarrufu bir arada sunuyor. Haftalık programlama özelliği ile kullanım konforunda yeni bir çığır açan Airfel Integrity Plus, istenen gün ve saatlerde kullanıcısının ihtiyacına göre çalışıyor. Bu özellik konforun yanı sıra doğalgaz tüketiminden tasarruf sağlıyor.

 

İklimlendirme sektörünün dünya devi Daikin, genişleyen Airfel kombi ailesi ile soğutmada olduğu gibi ısıtmada da kullanıcısına yenilikler sunmaya devam ediyor. 2015 yılında Avrupa ısıtma sektöründeki ilk üç firma arasındaki yerini almak için harekete geçen Daikin, ısıtmadaki markası Airfel’in yeni kombi ailesi Integrity’nin ikinci üyesini tüketicisinin beğenisine sunuyor. 

 

Airfel markasının Daikin bünyesine katılmasından sonra; tasarım aşamasından üretime, üretimden son kullanıcıya kadar tüm süreçlerinde Daikin üretim felsefesinin (PDS- Production of DaikinSystem) hakim olduğu ilk kombi ailesi olan Integrity’nin yeni üyesi Integrity Plus kullanıcı dostu kavramına yeni bir soluk getiriyor. Integrity Plus modeli ile sunulan standart haftalık programlama özelliği ile Airfel kombi kullanımında yeni bir çığır açıyor. Daikin Türkiye’nin Hendek’teki fabrikasında kombide konfor ve tasarrufu bir arada arayanlar için üretilen Airfel Integrity Plus, haftalık programlama özelliği öne çıkıyor.  Böylece Airfel Integrity Plus, kullanıcısının istediği gün ve saatte çalışıyor ya da çalışmıyor.

 

HAFTALIK PROGRAMLANABİLEN KOMBİ

 

Kış aylarını konfor içinde geçirirken, tasarrufu da gözeten kombi kullanıcıları ile yılın son çeyreğinde buluşmaya hazırlanan Airfel Integrity Plus, teknoloji, estetik ve kompakt tasarımı bütünleştiren yapısının yanı sıra benzersiz özellikleri ile dikkat çekiyor. Dokunmatik kontrol paneli uygulaması ile kombinin tüm fonksiyonlarına kolaylıkla ulaşılmasını sağlayan cihaz, yüksek kontrastlı LCD ekran aydınlatması ile estetik görünümünü güçlendiriyor. Integrity Plus modeli ile sunulan standart haftalık programlama özelliği, kullanıcısına, ihtiyaçları doğrultusunda kombisini dilediği gibi programlama olanağı sunuyor. Kullanıcısına haftanın belirli gün veya saatlerinde kombisini çalıştırma imkanı veren bu özellik, kullanım konforunu ve verimliliği en üst düzeye taşıyor. İhtiyaç duyulmayan dönemlerde cihazın çalıştırılmamasını sağlayan bu özellik sayesinde gereksiz doğalgaz tüketiminin önüne geçilerek, yakıttan tasarruf sağlanıyor. 

 

AIRFEL INTEGRITY PLUS KOMBİ Özel debimetre teknolojisi ile konvansiyonel 24 kW kapasiteli cihazlarda alınabilecek en yüksek sıcak su kapasitesini, 15 lt/dk lık sabit kullanım sıcak suyu ile sunan Airfel Integrity ısıtma konforunun yanı sıra sıcak su konforunda da rakiplerinden ayrılıyor. Opentherm oda termostatı bağlantı imkanı ile ortam sıcaklık konforu istenilen düzeyde sağlanıp, sıcaklık değişiklikleri alev modülasyonu ile kombiye yansıtılarak ufak sıcaklık değişimlerinde kombinin dur-kalk yapması önlenerek, doğalgaz tüketiminde yüksek oranda tasarruf sağlanabiliyor. 

 

Elektronik ateşleme ve full alev modülasyonu ile donatılan, 92/42/EEC direktifine göre üç yıldızlı yanma verimli ve EN13203’e göre üç yıldızlı kullanım suyu konforu olan Airfel Integrity Plus kombiler kullanılan malzeme kalitesi ile de ön plana çıkıyor. Pirinç hidroblok grubu, paslanmaz çelik kullanım suyu eşanjörü, bakır ana eşanjörü ve üç hızlı düşük enerji seviyeli sirkülasyon pompası ürün kalitesini gözler önüne seriyor. 

 

Diğer Haberler

Web Tasarım IDS