Daikin Türkiye En İnovatif Şirket Seçildi

DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Daikin Türkiye En İnovatif Şirket Seçildi

DAIKIN TÜRKİYE CEO’SU HASAN ÖNDER EN İNOVATİF DAIKIN CEO’SU SEÇİLDİ 

 

Daikin Türkiye’nin başarısı ödül getirdi


Daikin Türkiye ‘En Yenilikçi’ şirket seçildi


Daikin Türkiye’nin başarısı ‘En Yenilikçi’ şirket ödülünü getirdi

 

Dünyanın 160 ülkesinde faaliyet gösteren Daikin, bünyesindeki en yenilikçi şirket olarak Daikin Türkiye’yi seçti. Daikin Türkiye, Temmuz 2011’den bu yana elde ettiği başarılı sonuçlarla bu ödüle layık görüldü. Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, Japonya’da düzenlenen törenle ‘Excellent Innovation-Mükemmel Yenilikçilik’ ödülünü alırken, bunun Türkiye’nin dinamikleri ile Daikin’in global gücünü birleştiren Daikin Türkiye ekibinin başarısı olduğunu vurguladı.

 

Daikin Türkiye En İnovatif Şirket Seçildi

 

İklimlendirme sektörünün önde gelen kuruluşu olan Daikin, faaliyet gösterdiği 160 ülke arasında ‘En Yenilikçi’ şirket olarak Daikin Türkiye’yi seçti. Daikin Türkiye’nin 2 yıllık sürede 2 kat büyüyerek hedeflerinin önünde gitmesi bu ödüle adaylığını sağlarken, satışlarını artırırken servis kalitesinden, insan kaynakları gücüne kadar pek çok alanda önemli iyileştirmeler yapabilmesi de Daikin Group yönetimini etkiledi. 

 

Daikin Industries Ltd.’nin genel merkezinin bulunduğu Osaka’da tüm ülke yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşen Daikin Group 2013 Yıllık Değerlendirme Toplantısı’nda, Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder ‘Excellent Innovation-Mükemmel Yenilikçi’ ödülünün sahibi oldu. Daikin’in yatırımcı olarak Türkiye’ye geldiği Temmuz 2011 tarihinden bu yana gösterdiği çalışmalar ile sektöründe olduğu gibi grup bünyesinde de öne çıkan Daikin Türkiye, bu özel ödüle layık görüldü. Daikin Group Başkanı Noriyuki Inoue tarafından takdim edilen bu ödülü Türkiye’ye getirmekten gurur ve mutluluk duyduğunu dile getiren Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, “Bu ödül tüm ekibimle birlikte bugüne kadar yürüttüğümüz çalışmaların ve çabalarımızın karşılığı oldu” dedi. Önder, şu değerlendirmeyi yaptı: “Daikin’in uluslararası bir marka olmasının bize verdiği motivasyonla, bir yandan yeniden yapılanmamızı hızla tamamlarken diğer yandan 2 yılda 2 kat büyüyerek önemli bir başarıya imza attık. Türkiye’nin sahip olduğu dinamizm ve potansiyel ile Daikin’in köklü geçmişini ve gücünü birleştirerek hedeflerimizi belirledik, bu hedeflere ulaşmak için de çok çalıştık.  Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Türkiye iklimlendirme sektörünün öncü ve yenilikçi şirketi olma hedefi doğrultusunda faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Hedeflerimiz büyük olsa da çalışma azmimiz ve başarma arzumuz ile ülkemize değer katmaya devam edeceğiz.” 

 

Daikin Türkiye En İnovatif Şirket Seçildi

 

Dünyanın farklı ülkelerinde faaliyet gösteren Daikin Group şirketlerinin, 2013 yılındaki çalışmalarının değerlendirilmesi sonucunda verilen bu ödüle, Daikin Türkiye hızlı bir büyüme kaydederek, hedeflerinin bir yıl önüne geçmesi nedeniyle aday gösterilmişti. Daikin’in bireysel ve ticari alanda bir yandan satışlarını artırırken, diğer yandan tüm üretim, satış ve insan kaynakları alanlarında iyileştirmeler yapması, Daikin markasının gücü ile Türk insanının dinamizmini buluşturarak sinerji yaratması ve tüm bu süreçlerde özgün uygulamalar hayata geçirmesi ‘Excellent Innovation-Mükemmel Yenilikçi’ ödülünü almasında etkili oldu. 

 

Daikin Türkiye, kısa bir süre önce de Daikin Europe tarafından ‘En İyi Servis Hizmetleri Desteği’ ödülüne layık görülmüştü. Daikin Türkiye, geçen yıl 640 milyon TL’ye ulaşan cirosu ile de Daikin Group bünyesinde en hızlı büyüyen şirket olmuştu.

 

 

Diğer Haberler

Web Tasarım IDS