Daikin ´KDV Bizden Kampanyası´ ile serin bir yaz çağrısı yapıyor.

DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Daikin ‘KDV Bizden Kampanyası’ ile serin bir yaz çağrısı yapıyor

  KDV Bizden Kampanyası

 

 

Klima uzmanı Daikin, tüketici ihtiyaçları doğrultusunda kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Yeni bir yaz sezonunun başlangıcında klima almak isteyenleri düşünen Daikin, split klima alımlarında ödenmesi gereken  yüzde 18’lik KDV’yi üstleniyor. Kampanya, Garanti Bonus Card sahiplerine de 9 taksitle klima sahibi olma imkanı veriyor.

 

Dünya iklimlendirme sektörünün öncüsü Daikin, yeni yaz sezonuna sadece geniş bir ürün gamı ile değil, klima almayı düşünenleri mutlu edecek bir haberle başladı. 

 

Yaz sezonunun başlangıcında “KDV Bizden” kampanyası başlatan Daikin, split klima alan herkesin yüzde 18 KDV’sini üstleniyor. 15 Mayıs’ta başlayan ve 30 Haziran’a kadar sürecek olan kampanya boyunca, Daikin split klima alanlar yüzde 18 KDV indiriminden yararlanacak.

 

İklimlendirme konforu yaşamak isteyen herkesi klima sahibi yapmak isteyen Daikin, bu kampanya ile tüketiciye geniş bir seçenek sunuyor. Daikin’in “%18 KDV Bizden” kampanyası kapsamında, Zhara, Enjoy, Mira, Shira, Nexura, Emura ve Ururu Sarara split klima modellerinden birine KDV avantajıyla sahip olmak mümkün olabiliyor. Bu kampanya ayrıca, yaz hazırlığına başlayan Garanti Bonus Card sahiplerine de peşin fiyatına 9 taksit ile klima sahibi olma olanağı veriyor.

 

Gelişmiş teknolojisi ve sektörün en üst segmentinde yer alan klima modelleri ile kullanıcılarına enerji verimliliği yüksek, konforlu bir iklimlendirme sunan Daikin, 30 Haziran’a devam edecek olan “%18 KDV Bizden” kampanyası ile tüketici bütçesine destek olmaya devam ediyor. 

 

Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Diğer Haberler

Web Tasarım IDS