DAIKIN TRABZONLULAR İLE BULUŞTU

DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

DAIKIN TRABZONLULAR İLE BULUŞTU

İklimlendirme sektörünün önde gelen markası Daikin Türkiye, ısıtma sezonunun açılışını Trabzon’da yaptı. Daikin Türkiye’nin Trabzon’da gerçekleştirdiği eğitim ve tanıtım toplantısı, bayilerin yanı sıra çok sayıda kurum ve oda temsilcisini bir araya getirdi.

 

Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder’in katılımı ile Trabzon Zorlu Grand Hotel’de gerçekleşen eğitim ve tanıtım toplantısı sektörel bir buluşmaya dönüştü. Trabzon Mimarlar Odası, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ),  İller Bankası, Çevre İl Müdürlüğü gibi kurumların ve oda temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda, CEO Hasan Önder Daikin markasının dünyadaki ve Türkiye’deki başarılarını paylaştı. Dünya iklimlendirme sektörünün lideri olan Daikin’in Türkiye’de son 3 yılda kaydettiği büyüme hızı ve kazandırdığı yenilikçi ürünler ile öne çıktığına dikkat çeken Önder, şunları söyledi: 

 

“Bugün sektörün en geniş ürün gamına sahip şirketi olarak, Türkiye’nin iklimlendirme sektöründe en yaygın markası olmayı hedefliyoruz. Bunun için Türkiye çapında yeni showroom açılışları yaparken, bayilerimizle birlikte düzenlediğimiz bu eğitim ve tanıtım toplantıları ile hizmet kalitemizi daha da yükseltmeyi amaçlıyoruz. Trabzon’da başlattığımız bu çalışmalara diğer illerimiz ile devam edeceğiz.”

DAIKIN TRABZONLULAR İLE BULUŞTU

Son dönemlerde Karadeniz bölgesinde turizm sektörünün hızlı bir gelişime girmesi, ısıtma-soğutma sektörüne olumlu olarak yansıyor. Daikin, Trabzon’da split klimadan merkezi sistemlere Trabzonlular’ın tüm iklimlendirme ihtiyaçlarına çözümler sunuyor. Daikin’in Eco Label ödüllü Altherma ısı pompaları ise Trabzon’da en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Havadan suya ısı pompalarının mucidi Daikin’in sunduğu yenilikçi ve çevreci ürünlerin üst düzeydeki tüm standartlarını taşıyan Daikin Altherma, fosil yakıtlara veya elektriğe dayalı klasik bir ısıtma sistemine göre 5 kat daha verimli çalışıyor. 

DAIKIN TRABZONLULAR İLE BULUŞTU

 

Diğer Haberler

Web Tasarım IDS