DAIKIN TÜRKİYE GENELİNDE BÜYÜMESİNİ YENİ ŞUBE AÇILIŞLARI İLE DEVAM ETTİRİYOR

DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Isıtma-soğutma sektörünün Japon devi Daikin, Türkiye’deki büyüme atağını sürdürüyor. Bayileri kanalı ile Türkiye genelinde yaygınlaşan Daikin, İstanbul Beylikdüzü’nde yaptığı yeni açılışla showroom sayısını 188’e çıkardı. Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, planlanmış 17 yeni showroom açılışı ile 2015 yılında 200 bayiye ulaşma hedefini aşacaklarını kaydetti. 

 

DAIKIN KLİMA TÜRKİYE GENELİNDE BÜYÜMESİNİ YENİ ŞUBE AÇILIŞLARI İLE DEVAM ETTİRİYOR

İklimlendirme sektörünün en geniş ürün gamına sahip şirketi Daikin, Türkiye genelindeki satış ağını da büyütmeye devam ediyor. Yeni bayii ve showroom açılışları ile hizmet ağını genişleten Daikin, Beylikdüzü’nde yeni bir showroom’u daha hizmete soktu.

Daikin bayilerinden Asya İklimlendirme’nin İstanbul Beylikdüzü’ndeki yeni showroom’un açılışı, Ak Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti. Daikin’in Türkiye genelinde hizmet ağını genişletme çalışmalarını ara vermeden sürdürdüğüne dikkat çeken Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, şu bilgileri verdi: 

DAIKIN KLİMA TÜRKİYE GENELİNDE BÜYÜMESİNİ YENİ ŞUBE AÇILIŞLARI İLE DEVAM ETTİRİYOR

“Bir yandan bayi ağımızı genişletirken diğer yandan da yeni showroom açılışları ile tüketicimize daha yakın olmayı hedefliyoruz. Şu anda Türkiye genelinde 188 showroom ile 500 satış noktasında Daikin ürünlerine ulaşmak mümkün. Şu anda 5’i İstanbul ve çevresinde olmak üzere 17 yeni açılışı programımıza aldık. Daikin olarak split klimadan VRV adı verilen merkezi sistemlere kadar ısıtma ve soğutma sektöründe en geniş ürün gamına sahip markayız. Bireysel, ticari ve endüstriyel alanda kullanıcılarımızın farklı ürün ve hizmet beklentisine yanıt verebiliyoruz. Hedefimiz 2015 sonunda 200 showroom’a ulaşmaktı, ancak halen planlanan ve programa alınan açılışlar bu sayıyı aşacağımızı gösteriyor. Ürün gamımızda olduğu gibi hizmet ağımızda da kullanıcılarımıza en üst düzeyde hizmet vermeyi amaçlıyor, bu doğrultuda yeni açılışlarla büyümeye devam ediyoruz.”

DAIKIN KLİMA TÜRKİYE GENELİNDE BÜYÜMESİNİ YENİ ŞUBE AÇILIŞLARI İLE DEVAM ETTİRİYOR

İstanbul’da Avcılar’dan sonra Beylikdüzü’ndeki showroom’unu açan Asya İklimlendirme yöneticisi Hasan Dursun ise, Daikin kalitesi ve güvencesi ile bireysel ve kurumsal müşterilerinin iklimlendirme ihtiyaçlarına çözüm sunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Dursun, kısa bir süre önce Daikin ile Miele ile arasında gerçekleşen işbirliği doğrultusunda Daikin Beylikdüzü Showroom’unda beyaz eşya satışı yapacaklarını da kaydetti.

 

Diğer Haberler

Web Tasarım IDS